Pińczowska Liga Firm – V Edycja

Pińczowska Liga firm - V edycja

PozycjaDrużynaMWRPB+B-RBPkt
1Siniat14101349222731
2Z.P.U.H Matuszczyk1490548262227
3Eko-dom148243931826
4Urząd Miejski w Pińczowie1481551321925
5Rob-Bud146173241-919
6Eurocash144373039-915
7Urząd Gminy Złota1431102554-2910
8Kancelaria Nowa142392453-299

Harmonogram rozgrywek Pucharu Ligi Firm

17:30 Spotkanie 1 – Siniat – Kancelaria Nowa
17:55 Spotkanie 2 – Urząd Miejski w Pińczowie – Rob Bud
18:20 Spotkanie 3 – Eko-Dom – Eurocash
18:45 Spotkanie 4 – Z.P.U.H Matuszczyk – Urząd Gminy Złota
19:10 I Półfinał – Zwycięzcy Spotkanie 1 vs Spotkanie 2
19:35 II Półfinał – Zwycięzcy Spotkanie 3 vs Spotkanie 4
20:00 Mecz o 3 miejsce
20:25 Mecz o 1 miejsce

Mecz ostatniej kolejki między zespołami Z.H.U.P Matuszczyk – Rob-Bud zostaje przesunięty z godziny 16:30 na godzinę 15:00
Mecze Urząd Gminy Złota – Urząd Miejski w Pińczowie oraz Urząd Gminy Złota – Eurocash zostają rozstrzygnięte walkowerem 3-0 na korzyść Urzędu Miejskiego oraz Eurocashu.

Zapowiedź ostatniej kolejki

Przed nami ostatnia kolejka Pińczowskiej Ligi Firm. Zapraszamy wszystkich w sobotę 4 marca od godziny 15:00. Zmagania rozpoczynamy meczem Urzędu Miejskiego w Pińczowie z Urzędem Gminy Złota. Faworytem jest zespół gospodarzy, choć jest to dla nich mecz o nic, ponieważ nie poprawią już swojej lokaty w rozgrywkach. Siniat z Kancelarią Nowa to spotkanie drugie. Siniat jeśli zdobędzie komplet punktów zostanie mistrzem V edycji Ligi Firm. Trzecia konfrontacja to U.Gminy Złota z Eurocashem. Ciężko wskazać faworyta, natomiast gracze ze Złotej wygrywając to spotkanie mogą w tabeli wyprzedzić zespół Eurocashu. Matuszczyk z Rob-Budem zakończy 14 kolejkę PLF i tym samym podsumuje cały sezon zmagań turnieju piłki halowej w Pińczowie. Zawodnicy Matuszczyka z teoretycznymi szansami na obronę tytułu, natomiast dla graczy Rob-Budu będzie to mecz o tzw ,,pietruszkę’’.

Ostatnia kolejka V Edycji Pińczowskiej Ligi Firm rozegrana zostanie
od godziny 15:00 w sobotę 4 marca.
Termin rozgrywek Pucharu Ligi Firm nie został jeszcze ustalony.

Piątka trzynastej kolejki

Mecz 14 kolejki Eko-dom – Urząd Miejski w Pińczowie zostanie rozegrany w sobotę 25 lutego o godzinie 11:30

 

Zapowiedź trzynastej kolejki

Zapraszamy wszystkich na XIII kolejkę PLF, która odbędzie się w najbliższy piątek od godziny 17:30, na parkiet wybiegną zawodnicy Urzędu Miejskiego oraz Z.P.U.H Matuszczyk. Najciekawszy mecz w tej kolejce, oba zespoły walczą nadal o miejsca na podium. W następnym meczu zagrają drużyny Rob-Budu i Kancelarii. Faworytem spotkania Ci pierwsi, choć emocji w tym spotkaniu na pewno nie zabraknie. Kolejna konfrontacja to Urząd Gminy Złota z Eko-Domem. Ekipa ze „Złotej” przegrała już trzy spotkania z rzędu, natomiast gracze Eko-Domu to czarny koń turnieju pokonując w ostatniej kolejce Siniat, mają jeszcze teoretyczne szanse nawet na zwycięstwo w rozgrywkach. Czwarty mecz to konfrontacja zespołów z Siniatu i Eurocashu. Zawodnicy Siniatu zwyciężając w tym meczu praktycznie zapewnią sobie wygraną w rozgrywkach. Ostatni mecz piątkowego wieczoru Eko-Dom zmierzy się z zawodnikami Rob-Budu. Będzie to spotkanie zaległe a faworytem spotkania jest rewelacja rozgrywek Eko-Dom, ale nie można przekreślać szans nieźle grającej drużynie Rob-Budu.

Piątka dwunastej kolejki

Piątka jedenastej kolejki

Już w najbliższy piątek 17 lutego kolejne zmagania w PLF- będzie to już XI kolejka. Rozpoczynamy o godzinie 18-00 spotkaniem Rob-Budu z Eko-Domem. Drużyna Rob-Budu w ostatniej kolejce poniosła wysoką porażkę z Urzędem Miejskim, natomiast Eko-Dom po kilku świetnych meczach, tylko zremisował z Kancelarią. Nieznacznym faworytem jest drużyna Eko-Domu. Kolejna konfrontacja zespołów to: Siniat – Urząd Miejski. Zdecydowanie mecz kolejki, w którym ciężko wskazać faworyta. Wynik będzie miał spore znaczenie dla układu tabeli. W Trzecim spotkaniu wybiegną na parkiet zawodnicy zespołów Matuszczyka oraz ,,Złotej”. Ci pierwsi zdobywając w tym meczu trzy punkty, zrobią ku temu duży krok, aby obronić mistrza sprzed roku . W ostatnim meczu XI kolejki zagrają Kancelaria Nowa z Eurocashem. Zdecydowanym faworytem zespół Eurocashu, jednak nie można przekreślić szans Kancelarii, która w ostatnim meczu sprawiła niespodziankę remisując z drużyną Eko- Domu.

Dzień później w sobotę 18 lutego zostanie rozegrana XII kolejka, zagramy w takiej kolejności:
17-00 Z.P.U.H Matuszczyk – Siniat (spotkanie zaległe)
17-30 Urząd Miasta w Pińczowie- Urząd Gminy Złota
18-00 Eurocash – Rob-Bud
18-30 Eko-Dom – Siniat
19-00 Z.P.U.H Matuszczyk – Kancelaria Nowa

Zapraszamy wszystkich kibiców w piątek, jak i sobotę do gorącego dopingu swoich drużyn- Hala Widowiskowo – Sportowa- POKSTiR.

Piątka dziesiątej kolejki

W sobotę 18 lutego od godziny 17:00 rozegrane zostanie zaległe spotkanie Z.P.U.H Matuszczyk – Siniat oraz rozegrana zostanie 12 kolejka PLF. Szczegółowe terminy spotkań w zakładce spotkania.

 

Zapowiedź dziesiątej kolejki

Zapraszamy w piątek 10 lutego na X kolejkę PLF. Zmagania rozpoczniemy o godzinie 17:30, meczem Kancelarii Nowej z Urzędnikami z Pińczowa, będzie to zaległe spotkanie. Ci pierwsi po czterech porażkach z rzędu zajmują aktualnie ostatnie miejsce w tabeli, natomiast Urząd pozycję czwartą i nadal liczy się w walce o pierwsze miejsce. Kolejne spotkanie to mecz (lider rozgrywek) Siniatu z drużyną U.G Złota. Zdecydowanym faworytem są „Gipsiarze”, którzy będą chcieli zdobyć trzy punkty, aby pozostać na pierwszym miejscu. Gracze U. Gminy Złota, już nie raz pokazali, że są w stanie sprawić niespodziankę z wyżej notowanym rywalem. Trzecie spotkanie zagrają Eko-Dom z Kancelarią Nowa. Faworytem spotkania jest drużyna Eko-Domu, która w ostatnich meczach pokazuje się z bardzo dobrej strony dołączając nawet do walki o mistrzostwo ligi. Czwarte spotkanie piątkowego wieczoru to mecz Rob-Budu z Urzędem Miejskim w Pińczowie. Rob-Bud po dobrych występach w ostatnich meczach dołączył również jako kolejny zespół do grona walczących o podium w PLF. Ciężka przeprawa czeka zawodników Urzędu, choć to oni są faworytem tego meczu. W ostatnim meczu zmierzą się Z.P.U.H Matuszczyk z Eurocashem. Oba zespoły nadal liczą się w walce o zwycięstwo w lidze, ale też obie przegrały swoje ostatnie spotkania, co ciekawe z drużyną Eko-Domu.

Mecz z 3 lutego 2017 19:00 Kancelaria Nowa – Urząd Miejski w Pińczowie zostaje przełożony.
Spotkanie odbędzie się 10 lutego o godzinie 17:30

Piątka ósmej kolejki

Piątka siódmej kolejki

Zapraszamy wszystkich na VII kolejkę Pińczowskiej Ligi Firm, która zostanie rozegrana w piątek 20 stycznia. Spotkania rozpoczną się od godziny 17:30. Pierwszy mecz, to zaległe spotkanie z VI kolejki – mecz pomiędzy drużynami Matuszczyka oraz Urzędu Miejskiego w Pińczowie. Bez wątpienia najciekawiej zapowiada się konfrontacja tych zespołów w tej kolejce. Drużyna Matuszczyka (obrońca tytułu) zgromadził 9 punktów w 5 spotkaniach, natomiast „Urzędnicy” zgromadzili o 3 oczka więcej, tym bardziej ciężko wskazać faworyta. W drugim spotkaniu zmierzą się Urząd Gminy Złota z Eurocashem. Eurocash po świetnym początku złapał lekką „zadyszkę”, przegrywając w ostatniej kolejce w meczu na szczycie z Siniatem, aż 0-6. Drużyna ze Złotej , również w ostatnich meczach nie spisuje się najlepiej przegrywając już cztery spotkania z rzędu. W kolejnym meczu zmierzą się Siniat z Kancelarią Nowa. Zdecydowanym faworytem lider rozgrywek zespół Siniatu, z kolei drużyna Kancelarii będzie chciała zdobyć przynajmniej punkt. O godz. 19.00, wybiegną na parkiet drużyny Rob-Budu oraz Matuszczyka. Rob-Bud po bardzo słabym początku rozgrywek zdecydowanie poprawił swoją grę zdobywając w ostatnich dwóch meczach 4 punkty. Piątkową VII kolejkę zakończy spotkanie Urzędu Miejskiego w Pińczowie z drużyną Eko-Domu. Ci pierwsi są faworytami , aczkolwiek jednak zespół Eko-Domu nie jest na pewno skazana w tym meczu na porażkę, ponieważ już raz sprawili niespodziankę remisując w piątej kolejce z Siniatem. Jak już wcześniej informowaliśmy na stronie dzień później w sobotę 21 stycznia zostaną rozegrane trzy spotkania VIII kolejki (runda rewanżowa):
17-30 Siniat- Rob-Bud
18-00 Urząd Gminy Złota- Kancelaria Nowa
18-30 Z.P.U.H Matuszczyk- Eko-Dom
Gorąco zapraszamy w weekend do kibicowania – Hala Widowiskowo -Sportowa – POKSTIR.

21 stycznia – sobota – rozegrana zostanie 8 kolejka PLF. W związku z tym że jedno ze spotkań zostało przełożone prosimy o zapoznanie się z harmonogramem i punktualne przybycie na mecze. Szczegóły w zakładce Spotkania

 

Mecz Urząd Miejski w Pińczowie – Eurocash zostaje przełożony z 27.01.2017 na 10.02.2017 17:30

 

Zaległy mecz Urząd Miejski w Pińczowie – Z.P.U.H Matuszczyk
zostanie rozegrany 20 stycznia o godzinie 17:30

 

Piątka szóstej kolejki

W związku z występem w Hali kabaretu dnia 28.01.2017, wszystkie mecze z dnia 27.01.2017 zostają przełożone.
Nowy termin po ustaleniu zostanie przekazany kapitanom drużyn oraz podany na stronie internetowej.

 

Organizator Pińczowskiej Ligi Firm wprowadza zmianę w regulaminie pkt. 16 dotyczącym Pucharu Ligi.
Zgodnie z nową zasadą w Pucharze udział weźmie 8 drużyn.

Stary rok już za nami, a my wracamy po dłuższej przerwie na parkiet kontynuując zmagania ligi halowej. W najbliższy piątkowy wieczór pierwszym spotkaniem w szóstej kolejce PLF miały zagrać drużyny Matuszczyka oraz Urzędu Miejskiego w Pińczowie, jednak to spotkanie zostało przełożone na 20 stycznia (godz.17:30). Kolejkę zaczniemy o godzinie 18:30, spotkaniem Urzędu Gminy Złota z drużyną Eko- Domu. Złota przegrała już trzy spotkania z rzędu, natomiast Eko-dom sprawił sporą niespodziankę remisując w ostatniej kolejce z faworyzowanym zespołem Siniatu. Obie ekipy będą chciały zwyciężyć w tym meczu i zgarnąć trzy punkty. W drugim spotkaniu zagrają ” Gipsiarze” z Eurocashem. Zdecydowanie najciekawsze spotkanie tej kolejki i tu zdecydowanego faworyta nie ma, oba zespoły zagrają w tym meczu o pełną pulę. Jeżeli wygra Siniat to wskoczy na fotel lidera, natomiast jeśli Eurocash nie przegra tego meczu oni będą na czele tabeli. Kancelaria Nowa VS Rob-Bud to ostatni pojedynek tego dnia. Kancelaria w ostatniej kolejce doznała nieznacznej porażki z Z.P.U.H Matuszczyk, a zawodnicy z Rob-Budu zdobyli swój pierwszy punkt niespodziewanie remisując z Eurocashem. Ciężko o wskazanie zwycięzcy konfrontacji miedzy tymi zespołami.
Zapraszamy wszystkich w piątek od 18-30 do kibicowania.

Piątkowy mecz Urząd Miejski w Pińczowie – Z.P.U.H Matuszczyk został odwołany i będzie rozegrany 20 stycznia o godzinie 17:30.
Pozostałe mecze od godziny 18:30 bez zmian.

Już za nami ostatnia w tym roku kolejka Pińczowskiej Ligi Firm. Na parkiecie hali widowiskowo – sportowej w Pińczowie ponownie piłkarze zaprezentowali wiele widowiskowych akcji i piękny bramek. Nie obeszło się bez niespodzianek, przez co zrobiło się ciaśniej w górnej części tabeli.

W pierwszym meczu dotychczasowy lider pińczowskich rozgrywek Eurocash mierzył się z ostatnim w tabeli Rob – Budem. Mecz zakończył się remisem 2:2, a ósmą bramkę w tych rozgrywkach strzelił Przemysław Matyjas z Eurocash. To nie jedyna niespodzianka V kolejki. W drugim meczu „gipsiarze” z Siniatu zremisowali Eko – Dom 1:1.

W trzecim pojedynku piątkowego wieczoru Kancelaria Nowa przegrała z Z.P.U.H Matuszczyk 1:3. Bohaterem meczu został Piotr Gruszka, zdobywca dwóch bramek dla „Matuszczyka”. W ostatnim meczu naprzeciw siebie stanęły dwa Urzędy, z Pińczowa i ze Złotej. Pińczowianie nie dali szans swoim kolegom ze Złotej wygrywając 4:1.

Po rozegraniu pięciu kolejek na pierwszym miejscu z dorobkiem 11. punktów znajduje się Eurocash. Tuż za nimi z 10. punktami plasuje się Siniat, jednak „gipsiarze” mają do rozegrania zaległe spotkanie z IV kolejki z UM Pińczów. Mecz odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19:00. Tabele zamyka Rob ?Bud który zgromadził do tej pory zaledwie jeden punkt.

Kolejna, VI kolejka PLF rozegrana zostanie 13 stycznia 2017 roku. Drużyny rywalizujące w tegorocznej edycji walczą nie tylko o okazały puchar i miano najlepszej halowej drużyny w mieście. Jak poinformował nas organizator PLF – Łukasz Biały na przełomie lutego i marca do Pińczowa przyjadą najlepsze drużyny futsalowe z naszego województwa. W tym prestiżowym turnieju wystartują również dwie najlepsze drużyny Pińczowskiej Ligi Firm.

„Mamy zielone światło na zorganizowanie takiego dużego przedsięwzięcia, zarówno od Burmistrza – Włodzimierza Baduraka jak od Szefa lig futsalowych, z którym się wczoraj spotkałem i taką inicjatywę zaproponowałem. Pewnie kwestią czasu pozostanie ustalenia terminu.” Powiedział nam Łukasz Biały pomysłodawca tego turnieju

Video, piątka kolejki, zdjęcia, tabela i komplet wyników oraz wiele innych ciekawostek z PLF znaleźć można na stronie organizatora www.ligafirm.pinczow.eu. Głównymi sędziami ligi są Zdzisław Maj i Robert Szczygieł. Opiekę medyczną sprawuje Renata Bisikiewicz.

źródło pinczow.com

Piątka piątej kolejki

 

Zapowiedź piątej kolejki PLF

Zapraszamy wszystkich na piątą kolejkę PLF. W piątek 16 grudnia zaczniemy zmagania spotkaniem Rob-Budu z Eurocashem. Zdecydowanym faworytem pojedynku jest lider rozgrywek, zespół Eurocashu, choć w ostatniej kolejce złapał lekką zadyszkę tylko remisując z Kancelarią, która jest nieobliczalna w tej edycji „Pińczowskiej Ligi Firm”. Drużyna Rob-Budu jest natomiast jedynym zespołem w rozgrywkach, która nie zdobyła jeszcze choćby jednego punktu. W następnym meczu zmierzą się drużyny Siniatu oraz Eko-Domu. Niekwestionowany Faworyt „Siniat” ma komplet punktów lecz stracił mimo tego pozycję lidera, ponieważ ich mecz z Urzędem Miejskim w Pińczowie zostanie rozegrany 23 grudnia o godz.19.00 (w pierwotnym terminie został odwołany). Piłkarze Eko-Domu podbudowani pierwszym zwycięstwem nad ekipą Rob-Budu będą chcieli urwać chociaż 1 punkt w tym spotkaniu. W trzecim piątkowym spotkaniu zagrają Kancelaria Nowa z Z.P.U.H Matuszczyk. Kancelaria po remisie z faworyzowanym Eurocashem, powalczy o wygraną i nie odda zbyt łatwo 3 pkt Matuszczykowi, który z meczu na mecz gra coraz lepiej i po słabym początku rozgrywek w ostatnim meczu rozbił zespół Złotej aż 9-2. Piątą kolejkę zakończy mecz Urzędu Miejskiego z Pińczowa a Gminą Złota. Ci pierwsi zainkasowali jak do tej pory sześć punktów. Urząd Gminy Złota po dobrym starcie w rozgrywkach, w ostatnich spotkaniach doznał dwóch dotkliwych porażek tracąc aż 14 goli. Czy zrehabilitują się i odniosą zwycięstwo? Dowiemy się już w najbliższy piątek. Start godz. 18.00. Zachęcamy wszystkich chętnych do gorącego kibicowania !

Zaległy mecz Urząd Miejski w Pińczowie – Siniat rozegrany zostanie
23 grudnia o godzinie 19:00.

Piątka czwartej kolejki PLF

Piątkowy mecz Urząd Miejski w Pińczowie – Siniat został odwołany
i będzie rozegrany w innym terminie.
Pozostałe mecze od godziny 18:30 bez zmian.

 

 

Zapowiedź czwartej kolejki

Przed nami czwarta kolejka Pińczowskiej Ligi Firm. Piątkowe zmagania rozpoczniemy zdecydowanie najciekawszym meczem w tej kolejce, a będzie to spotkanie Urzędu Miejskiego w Pińczowie z zespołem Siniatu. Drużyna „Urzędników” po przegranym pierwszym meczu w dwóch kolejnych odniosła pewne zwycięstwa i toteż w tym meczu będzie chciała zainkasować komplet punktów. Z kolei zawodnicy Siniatu wygrali wszystkie jak dotąd mecze i będąc liderem ligi chcą podtrzymać dobrą passę i zwyciężyć również w tym spotkaniu – zapowiada się ciekawie. Kolejne spotkanie to mecz w którym zmierzą się Urząd Gminy Złota z zespołem Z.P.U.H Matuszczyk. Oba zespoły potrzebują punktów, ponieważ przegrały w ostatniej kolejce. Zawodnicy Urzędu zgromadzili do tej pory cztery punkty, natomiast drużyna Matuszczyka o jedno oczko mniej. W trzecim spotkaniu piątkowego wieczoru spotkają się Eko-Dom z Rob-Budem. Obie drużyny jeszcze nie zdobyły, choćby jednego punktu i na pewno obie ekipy będą walczyć o zwycięstwo. Ostatni mecz w 4 kolejce zagrajją Eurocash z Kancelarią. Zespół z Eurocash-u w tej edycji idzie jak burza, wygrał wszystkie trzy mecze i ma w swoich szeregach Przemysława Matyjasa, który w tych trzech meczach zdobył aż siedem goli i przewodniczy na liście „króla strzelców”. Nie oznacza to jednak że Kancelaria skazana jest w tym spotkaniu na porażkę, mimo to faworytem zdecydowanie jest drugi w tabeli Eurocash.

Piątka trzeciej kolejki PLF

top-5-3kolejka

Zapowiedź trzeciej kolejki

Już w najbliższy piątek przed nami trzecia kolejka PLF. W pierwszym spotkaniu zagrają Eurocash z Z.P.U.H Matuszczyk. Drużyna Eurocashu po dwóch spotkaniach ma komplet punktów i drugie miejsce w tabeli ,natomiast zawodnicy Matuszczyka po ostatniej porażce z zespołem Siniatu potrzebują trzech punktów aby nie stracić kontaktu z czołówką. W kolejnym spotkaniu zagrają Urząd Miejski w Pińczowie z Rob-Budem. Ten pierwszy ma na koncie zwycięstwo i porażkę a rywale jak dotąd nie zdobyli jeszcze żadnego punktu. Jako trzeci mecz piątkowego wieczoru rozegra Kancelaria Nowa z Eko-Domem. Ważne spotkanie dla obu ekip, ponieważ żadna z nich nie zdołała jeszcze odnieść zwycięstwa. W ostatnim meczu zmierzą się Siniat oraz Urząd Gminy Złota. Siniat, który po zwycięstwie nad Matuszczykiem wyrasta na faworyta ligi, podejmie drużynę która w dotychczasowych spotkaniach nie doznała jeszcze porażki i obecnie zajmuje III wysoką pozycję w tabeli.

Piątka drugiej kolejki PLF

top5-kolejki

Zapowiedź drugiej kolejki

Już jutro kolejna seria spotkań V edycji Pińczowskiej Ligi Firm. W najciekawszym spotkaniu zmierzą się mistrz i vice mistrz z poprzedniego sezonu czyli Z.P.U.H Matuszczyk i Siniat. To spotkanie na pewno będzie miało duży wpływ na końcowy układ tabeli pomimo, że to dopiero druga kolejka, którą rozpoczną zawodnicy Urzędu Miejskiego w Pińczowie i Kancelarii Nowa. Oba te zespoły straciły punkty w pierwszej kolejce, więc będą chciały tym razem zdobyć komplet punktów. Kolejnym meczem piątkowego wieczoru jest spotkanie Rob-Bud z Urzędem Gminy Złota gdzie również oba zespoły straciły punkty i będą chciały się zrewanżować oraz dołączyć do czołówki tabeli. W ostatnim meczu Eko-Dom zmierzy się z zespołem Eurocashu, który zapowiada się bardzo ciekawie – drużyna Eurocashu podbudowana zwycięstwem na inaugurację będzie chciała ponownie zdobyć komplet punktów, co nie oznacza, że zawodnicy z Eko-Domu oddadzą inicjatywę ale również będzą walczyć aby zgarnąć trzy punkty po porażce z obrońcą tytułu IV Edycji PLF Z.P.U.H Matuszczyk, z którym to przegrała 1-3 po przyzwoitym meczu.

Piątka pierwszej kolejki PLF

top5-kolejki