Zapowiedź pierwszej kolejki VI Edycji PLF

Już jutro, 13 października, rozpocznie się VI edycja Pińczowskiej Ligi Firm. W tym sezonie pierwszy raz zabraknie drużyn Kancelarii Nowej oraz Z.P.U.H. Matuszczyk, które dotychczas uczestniczyły w każdej jednej edycji. Jeśli chodzi o nowe zespoły to wystąpią po raz pierwszy: Białczyk, Fundacja Złote Serce, Powerhouse oraz Poczta Pińczów.

Kilka słów o zespołach w tegorocznej VI edycji Pińczowskiej Ligi Firm:

1. Siniat – Zespół, który jest z nami od 5 lat solidny i poukładany. Gipsiarze zdobywali to trofeum aż 3 razy (II,III i V edycji) .Do składu z tamtego roku dochodzą dwaj zawodnicy Michał Mika i Piotr Kucybała(występowali oni w Eurocash-u), natomiast ubywają zawodnicy zrzeszeni.

2. Rob-bud to młoda drużyna, w której drzemie spory potencjał. Zespół zasiliło trzech nowych zawodników reprezentujący nie tak dawno „Matuszczyka”, to: Artur Garula, Maciej Łyżwiński oraz Michał Ciesielski.

3. Fundacja Złote Serce – debiutant rozgrywek, uważana za „czarnego konia”. Kluczową postacią/ikona tego zespołu jest były bramkarz Nidy Pińczów Mirosław Maj.

4. Białczyk – kolejny beniaminek naszej ligi, spróbuje swoich sił z dużo bardziej doświadczonymi i ogranymi drużynami. Życzymy im udanych występów i jak najwięcej zdobytych punktów.

5. Poczta Pińczów – w poprzednich edycjach ekipa występująca pod nazwą Kancelaria Nowa, potrafiąca wygrywać swoje mecze w nieprzeciętny sposób.

6. Regesta – można powiedzieć ,że wrócili do gry po dłuższej przerwie, zespół stanowiący kolektyw, który może sprawić niejedną niespodziankę. Niestety nie zobaczymy ich w pierwszej kolejce, ponieważ zawodnicy będą mieć pauzę ze względu na nieparzystą liczbę drużyn.

7. KPP Straży Pożarnej w Pińczowie-trzeci zespół IV edycji rozgrywek firmowych. Ma w swoich szeregach byłych zawodników Nidy takich jak: Robert Chlewicki, Marek Madej, Marcin Myca, Sławomir Kłos oraz Piotra Gruszkę .

8. Powerhouse – to 3 debiutant PLF. Zespół nieobliczalny, swoją wolą walki oraz charyzmą może nieźle namieszać w lidze. Bardzo dobry występ zanotowali w tegorocznym turnieju „Dzikich Drużyn” awansując do finału rozgrywek.

9. Urząd Miejski w Pińczowie – sporo zmian w składzie względem poprzedniego roku. Jak „urzędnicy” zaprezentują się w najbliższym rozdaniu? To zweryfikuje parkiet.

Inaugurację VI edycji PLF otworzy mecz: Fundacji Złote Serce z Urzędem Miejskim w Pińczowie. O 17:30 mecz rozegra Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej z Siniatem. Kolejne spotkanie rozegrają Powerhouse z Rob-Bud. Na koniec pojedynek dwóch nowych drużyn – Białczyk i Poczta Pińczów.

Zapraszamy wszystkich kibiców – start w piątek, godzina 17:00!